Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE Inchiriere AUTOCAR 50-55 locuri cu sofer -CAMPIA TURZII -CALIMANESTI - CENTRUL CLEMENT
- Număr anunț
- DA33164413
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- HAPPY SERV SRL (CUI 8721541)
- Cod CPV
- 60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.680 RON
- Valoare atribuită
- 3.680 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.