Atribuită
Cumpărare directă
Para din cauciuc pentru pipete cu volum de maxim 10 ml, standard
- Număr anunț
- DA33164449
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- BIOTECH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 37030361)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,04 RON
- Valoare atribuită
- 206,04 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.