Atribuită
Cumpărare directă
VIOLA,CRIZANTEMA ,GAROFITA
- Număr anunț
- DA33164974
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- RAGELI FLOWERS S.R.L. (CUI 45483754)
- Cod CPV
- 03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.107,50 RON
- Valoare atribuită
- 9.107,50 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.