Atribuită Cumpărare directă

RENAULT Express Confort TCe 100 GPF

Număr anunț
DA33165176
Autoritate contractantă
Complex Sportiv National Arcul de Triumf Bucuresti (CUI 46610503)
Furnizor / câștigător
PLUS AUTOTRADE SRL (CUI 26504133)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.039,04 RON
Valoare atribuită
94.039,04 RON
Data publicării
03.05.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.039,04 RON

din 94.039,04 RON estimat