Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE ADV 1359694 Lot UM 01028 Ghimbav

Număr anunț
DA33165549
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.579,82 RON
Valoare atribuită
2.579,82 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.579,82 RON

din 2.579,82 RON estimat