Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Securitate a Informațiilor

Număr anunț
DA33166496
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Furnizor / câștigător
CYBOURN S.A. (CUI 39705015)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat