Atribuită
Cumpărare directă
BILET AVION BUCURESTI-RIGA-BUCURESTI 17-19 MAI 2023 CF OFERTA
- Număr anunț
- DA33168366
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL DE PREVENIRE SI COMBATERE A SPALARII BANILOR (CUI 11806010)
- Furnizor / câștigător
- WECO TMC S.R.L. (CUI 6309553)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.781,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.781,90 RON
- Data publicării
- 04.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.