Atribuită Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA33168980
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRASOV (CUI 11139692)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,92 RON
Valoare atribuită
838,92 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,92 RON

din 838,92 RON estimat