Acasă · Licitații
· Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
ALBASTRU DE METILEN - PROVEDYE 5 MG/ML 2ml x 5fiole
- Număr anunț
- DA33170996
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 24322000-7 · Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 04.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.