Atribuită Cumpărare directă

PAINE+MELC CU NUCA + SPIRALA FOETAJ TELEMEA

Număr anunț
DA33171118
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC (CUI 28885620)
Furnizor / câștigător
E.L.M. SRL (CUI 1813966)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,10 RON
Valoare atribuită
498,10 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,10 RON

din 498,10 RON estimat