Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații instalații apă-canal

Număr anunț
DA33171414
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
FARKAS G IOAN PFA (CUI 38067865)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.525 RON
Valoare atribuită
2.525 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.525 RON

din 2.525 RON estimat