Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Studiu topografic si cadastru

Număr anunț
DA33171755
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
Furnizor / câștigător
RUSU DORIN GHEORGHE (CUI 20255955)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.300 RON
Valoare atribuită
19.300 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.300 RON

din 19.300 RON estimat