Atribuită Cumpărare directă

VASELINA ALBA farmaceutica -KG-

Număr anunț
DA33172552
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.374,50 RON
Valoare atribuită
1.374,50 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.374,50 RON

din 1.374,50 RON estimat