Atribuită Cumpărare directă

SGA MS ERBICID TOTAL BARBARIAN SUPER 20 L- GLIFOSAT 360GR/L

Număr anunț
DA33172655
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.432 RON
Valoare atribuită
14.432 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.432 RON

din 14.432 RON estimat