Atribuită Cumpărare directă

Produse de hartie

Număr anunț
DA33173804
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. NR. 33 SIBIU (CUI 4603462)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,95 RON
Valoare atribuită
1.679,95 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,95 RON

din 1.679,95 RON estimat