Atribuită Cumpărare directă

SILICON POWER SSD Ace A55 1TB 2.5inch SATA III 6GB/s 560/530 MB/s

Număr anunț
DA33174120
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,75 RON
Valoare atribuită
258,75 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,75 RON

din 258,75 RON estimat