Atribuită Cumpărare directă

TAVITE; PIPETE

Număr anunț
DA33174359
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.039 RON
Valoare atribuită
3.039 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.039 RON

din 3.039 RON estimat