Atribuită Cumpărare directă

Placa video ASUS AMD Radeon RX 6500 XT Dual OC 4GB GDDR6 64bit

Număr anunț
DA33175953
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,97 RON
Valoare atribuită
757,97 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,97 RON

din 757,97 RON estimat