Atribuită
Cumpărare directă
Card memorie SanDisk Extreme PRO 128 GB SDXC UHS-I Class 10
- Număr anunț
- DA33176330
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620,10 RON
- Valoare atribuită
- 620,10 RON
- Data publicării
- 04.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.