Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE TUNS GAZON RM248 T

Număr anunț
DA33177188
Autoritate contractantă
DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat