Atribuită Cumpărare directă

Accesorii pentru instalații sanitare

Număr anunț
DA33177730
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TSC VERTICAL SRL (CUI 34626573)
Cod CPV
44411300-7 · Lavoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.036 RON
Valoare atribuită
9.036 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.036 RON

din 9.036 RON estimat