Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de promovare_RDW 2023

Număr anunț
DA33177863
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
MARŢIENI PAX SRL (CUI 36455623)
Cod CPV
18934000-5 · Sacose (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.973,73 RON
Valoare atribuită
59.973,73 RON
Data publicării
04.05.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.973,73 RON

din 59.973,73 RON estimat