Atribuită
Cumpărare directă
HP 305XL COL 3YM63AE INK CARTRIDGE OEM
- Număr anunț
- DA33178497
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
- Furnizor / câștigător
- URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,71 RON
- Valoare atribuită
- 264,71 RON
- Data publicării
- 05.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.