Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de pietruire drum agricol Hora, loc. Subpiatra, com. Tetchea

Număr anunț
DA33179971
Autoritate contractantă
COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
Furnizor / câștigător
DC INVEST LINE SRL (CUI 36113353)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.518,72 RON
Valoare atribuită
12.518,72 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.518,72 RON

din 12.518,72 RON estimat