Atribuită
Cumpărare directă
Ambazonum 10 mg sau combinații — Septolete/Strepsils/Faringosept 10 mg
- Număr anunț
- DA33182196
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,50 RON
- Valoare atribuită
- 521,50 RON
- Data publicării
- 05.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.