Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii a gardurilor la unele unitati de invatamant aflate in administrarea Consiliului
- Număr anunț
- DA33185079
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- TRAFO STAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47944854)
- Cod CPV
- 34928200-0 · Garduri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899.599 RON
- Valoare atribuită
- 899.599 RON
- Data publicării
- 05.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.