Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE DIVERSE ARTICOLE PTR CONSTRUCTII MCA

Număr anunț
DA33185856
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
STREET PROMO S.R.L. (CUI 42123823)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat