Atribuită Cumpărare directă

AC SPLIT INVERTER 12000BTU NORDSTAR 12HRFN8

Număr anunț
DA33186152
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184,88 RON
Valoare atribuită
2.184,88 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,88 RON

din 2.184,88 RON estimat