Atribuită Cumpărare directă

6488 4563 - ETANSANT SILICONIC RTV NEGRU 200ML

Număr anunț
DA33187232
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,40 RON
Valoare atribuită
502,40 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,40 RON

din 502,40 RON estimat