Atribuită Cumpărare directă

PACHET LACTATE GRADI 4

Număr anunț
DA33188081
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,16 RON
Valoare atribuită
678,16 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,16 RON

din 678,16 RON estimat