Atribuită Cumpărare directă

Hota incorporabila decorativa Star-Light HADT-190SS, Putere absorbtie 630.5 mc/h, 1 motor, 90 cm, In

Număr anunț
DA33188362
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”SF. NICOLAE” (CUI 29413196)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39141500-7 · Hote de aspirare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat