Atribuită Cumpărare directă

KCl 7,45%, flacon sticla 100 ml;NaCl 5.85% 100;NaCl0,9% EP 500 ml

Număr anunț
DA33188501
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.062 RON
Valoare atribuită
28.062 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.062 RON

din 28.062 RON estimat