Atribuită Cumpărare directă

DR2300 (DR-2300) DRUM BLACK (12000 PAG) ORIGINAL BROTHER DCP 2500 2520 HL2300 2340 2360 L2500 2520

Număr anunț
DA33188800
Autoritate contractantă
COMUNA FINIS (PRIMARIA COMUNEI FINIS) (CUI 5518527)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,38 RON
Valoare atribuită
315,38 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,38 RON

din 315,38 RON estimat