Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE SCULE SPECIALE SI ACCESORII

Număr anunț
DA33189116
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42611000-2 · Masini-unelte cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.229,56 RON
Valoare atribuită
2.229,56 RON
Data publicării
05.05.2023 00:00
Data finalizării
08.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.229,56 RON

din 2.229,56 RON estimat