Atribuită
Cumpărare directă
AMPLIFICATOR TV CU O INTRARE SI TREI IESIRI 8620SA3
- Număr anunț
- DA33189280
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI 18300426)
- Cod CPV
- 32343000-9 · Amplificatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,25 RON
- Valoare atribuită
- 151,25 RON
- Data publicării
- 07.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.