Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse curatenie (ref 526/04.05.2023)
- Număr anunț
- DA33189580
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.140,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.140,50 RON
- Data publicării
- 08.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.