Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser A4 HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe

Număr anunț
DA33190808
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BIHOR (CUI 4208471)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI 11279530)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.471 RON
Valoare atribuită
1.471 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.471 RON

din 1.471 RON estimat