Atribuită Cumpărare directă

Reparatie B36WPC

Număr anunț
DA33190991
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 30758547)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,26 RON
Valoare atribuită
400,26 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,26 RON

din 400,26 RON estimat