Atribuită Cumpărare directă

Banda corectoare cu rotite 4.2 mm x 8 m 4.2x8 m KORES

Număr anunț
DA33191434
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30192910-3 · Pelicula sau banda corectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,05 RON
Valoare atribuită
115,05 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,05 RON

din 115,05 RON estimat