Atribuită Cumpărare directă

Lemn de foc esenta tare

Număr anunț
DA33191613
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (CUI 5010129)
Furnizor / câștigător
FOREST DILIADI SRL (CUI 20959748)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.875 RON
Valoare atribuită
48.875 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
12.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.875 RON

din 48.875 RON estimat