Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA33191879
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.222 RON
Valoare atribuită
1.222 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.222 RON

din 1.222 RON estimat