Atribuită Cumpărare directă

Servicii privind colectarea,transportul si eliminare a deseurilor medicale pentru iunie-decembrie

Număr anunț
DA33193473
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat