Acasă · Licitații
· Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Servicii intocmire PROIECT TEHNIC Infiintare gaze naturale in comuna Constantin Daicoviciu
- Număr anunț
- DA33194358
- Autoritate contractantă
- Comuna Constantin Daicoviciu (Consiliul Local Constantin Daicoviciu) (CUI 3227718)
- Furnizor / câștigător
- TRIOMAR BEST INSTAL S.R.L. (CUI 39488323)
- Cod CPV
- 71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.000 RON
- Valoare atribuită
- 280.000 RON
- Data publicării
- 08.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.