Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnică a documentației tehnico-economice (faza P.T.) CAV

Număr anunț
DA33194499
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
ANCIP CONSULT SRL (CUI 27757002)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.800 RON
Valoare atribuită
12.800 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.800 RON

din 12.800 RON estimat