Atribuită Cumpărare directă

Dimetil sulfoxid pentru analiza; EMSURE® ACS. Molar Mass: 78.13 g/mol CAS #: 67-68-5 Chemical Formul

Număr anunț
DA33198697
Autoritate contractantă
Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,96 RON
Valoare atribuită
528,96 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
10.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,96 RON

din 528,96 RON estimat