Atribuită Cumpărare directă

Servicii de amenajare interioara

Număr anunț
DA34934299
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 (CUI 29357100)
Furnizor / câștigător
TRANSFORM EXPERT ZONE S.R.L. (CUI 44047048)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.165 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.165 RON