Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GBH 2-26 DFR - Rotopercutor SDS-Plus, 800 W, 2.7 J, mandrina interschimbabila, protectie sup

Număr anunț
DA33201086
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376,48 RON
Valoare atribuită
1.376,48 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,48 RON

din 1.376,48 RON estimat