Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 2 NUMAR DE REFERINTA: CO-2-1

Număr anunț
DA33201379
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,48 RON
Valoare atribuită
672,48 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,48 RON

din 672,48 RON estimat