Atribuită Cumpărare directă

Sistem DHS complet,Tija zavorata gamba,Sistem PFN,Suruburi de spongie 6,5 mm (filet 16 mm, 32 mm, fi

Număr anunț
DA33201510
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
BIOMATRIX SYSTEM SRL (CUI 30019587)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.875 RON
Valoare atribuită
13.875 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.875 RON

din 13.875 RON estimat