Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 255 G9, AMD Ryzen 5 5625U pana la 4.3GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, AMD Radeon Graphi

Număr anunț
DA33201530
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,72 RON
Valoare atribuită
2.016,72 RON
Data publicării
08.05.2023 00:00
Data finalizării
09.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,72 RON

din 2.016,72 RON estimat